Yılın Acentesi 2019

Profesyonel ekibimiz ile en iyi hizmeti sunabilmek için yıl boyu çok çalıştık ve karşılığını aldık.

1500+

Tamamlanan Sigorta

650+

Müşteri

20+

Ödül

15+

HizmetLike Sigorta Hakkında
 

Like Sigorta hayat dışındaki tüm branşlarda (Yangın, Nakliyat, Kaza, Mühendislik, Tarım, Hukuksal Koruma, Ferdi Kaza, Sağlık ve Kredi) faaliyet göstermektedir.Sektörün değişen dinamikleri içerisinde tecrübelere dayanarak kurulan LİKE Sigorta profesyonel bir yapı içerisinde büyümektedir.


Son yıllarda değişen kanunlar ile aracılık hizmetleri bir değişim içerisindedir. Yapılanmamız hızla devam ederken yenilikçi, öncü, nitelikli ve profesyonel bir sektör vizyonumuz çerçevesinde işbirliklerine açığız.


LİKE sigortaya dokunan herkesle, ihtiyaçları anlamaya, doğru çözümler üretmeye ve memnuniyete dayalı, mutlaka başarmayı hedefleyen yaşam boyu sürecek bir ortaklık kurmak istiyoruz.


İşimizi en doğru şekilde, hakkıyla ve gönülden sahiplenerek yaparız. Verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getiririz, sonuçlarını bildiririz. Kendimizi ve çalışma arkadaşlarımızı devamlı geliştiririz.


Standart çözümlerin farklı ihtiyaçları karşılayamadığı durumlarda bilgimizden, deneyimlerimizden, ilişkilerimizden ve teknolojiden yararlanarak ihtiyaca en uygun çözümleri hızla üretiriz.


Hedefimiz sektörümüzü başarıya taşıyacak yeni iş süreçlerinin ve yepyeni hizmetlerin mimarı olmaktır.

Bu alanlarda ürün ve hizmet kalitesinin belirleyici öğeleri uzmanlık, deneyim, dürüstlük, şeffaflık, güçlü sermaye yapısı, köklü geçmiş, teknolojik alt yapı ve mevzuat bilgisidir. Like Sigorta, bünyesinde bulundurduğu uzman ve deneyimli kadroları, güçlü teknolojik ve finansal alt yapısı, sürekli gelişme ve iyileştirme anlayışı, deneyimli ve yaygın acente ağıyla kaliteli ürün ve hizmet sunmayı, bunların sürekliliğini sağlamayı ve ilgili tarafların uygulanabilir ihtiyaç, beklenti ve şartlarını karşılamayı taahhüt eder.

Like Sigorta, deneyimli ve yaygın acente ağıyla müşterilerini bilgilendirmeyi, sigortacılık hakkında bilinçlendirmeyi, ihtiyacı doğru ve tam belirleyerek talebi karşılayacak doğru ürün ve hizmeti sunmayı, hızlı ve eksiksiz hasar ödemesi sağlamayı hedef edinir. Müşteri odaklı bir yaklaşımı benimseyen çalışanlarımız ve acentelerimiz, müşteri tatmini sağlama ve sürekli kılma yönünde daima çaba sarf eder. Like Sigorta, faaliyetlerinde süreç yaklaşımını uygular ve risk temelli düşünmeyi esas alır.
Misyonumuz
 • Kurumsal değerlerimiz ışığında;
 • Sektöre yön vermek,
 • Türkiye'de sigorta bilincinin yaygınlaşmasını sağlamak,
 • Müşteri odaklı hizmet anlayışını uygulamak,
 • Finansal gücümüzü uluslararası standartlara yükseltmek,
 • Şirketimizin değerini artırmaktır.

Vizyonumuz
 • Her şeyden önce can güvenliğini sağlamak
 • Müşteri ve satış kanallarına verilen hizmeti kabul edilebilir seviyelerde sürdürmek
 • Hasar ve reasürans işlemlerini kesintiye uğratmadan sürdürmek
 • Şirketin itibarını korumak
 • Olumsuz etkileri minimum seviyede tutmak

100%

Memnuniyet

100%

Şeffaflık

100%

Güven

100%

Uzmanlık
Size En İyi Hizmeti Sunuyoruz

Sıkça Sorulan Sorular

Size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ettiğiniz sürece bunu kabul ettiğinizi varsayacağız. Tamam Çerez Politikası